#1
Kupię hurt wszystkich polskich gatunków poza rodzajem Temnothorax. Interesują mnie ilości od 10 królowych/kolonii w górę, nawet setki czy tysiące. 

Wyjątek: Lasius niger i flavus tylko 20-30 małych kolonii lub królowych z poczwarkami.

1. W przypadku wykopków biorę tylko kolonie mające co najmniej 5 robotnic na królową dla dużych rodzajów (Formica, Campo), 10 robotnic na królową w przypadku średnich (Myrmica, Lasius) i 20 robotnic w przypadku małych (czterokropki, Leptothorax).
2. W przypadku kolonii z zeszłej rójki, nie wykopków, przyjmuję kolonie lub królowe z poczwarkami, nie biorę samotnych, chyba że w super cenie.
3. Istnieje możliwość wymiany na egzotyki lub mrówki z Europy południowej. Podaję kilka orientacyjnych cen na ten moment, mogą wzrosnąć lub spaść na dniach:
- Formica fusca 6 zł za q+5w
- Myrmica sp 4.5 zł za 1+10w
- Camponotus ligniperda 14 zł za q+5w
- Formica sanguinea 14 zł za q+5w 

Kontakt tutaj lub Marysia Wyszkowska na Facebooku (zalecane). 

UWAGA! Płacę za żywe mrówki PO dotarciu i rozpakowaniu paczki. Prowadzę firmę, można ją sprawdzić w każdym rejestrze (Silesia Trade Center sp. z o. o.) lub zapytać o Krystiana Solgę czy Marysię Wyszkowską na Facebooku, 100% zaufania i zadowolenia:)

UWAGA 2! Nie daję żadnej gwarancji, że jutro, pojutrze czy za miesiąc dalej będę brać wszystkie gatunki w takich ilościach, dlatego dobrze jest mnie zapytać na fb czy aktualne, żebyście nie zostali z wiadrem pełnym setek wykopanych królowych Myrmica^^
Odpowiedz
Podziękowanie od:


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kupie Kupię hurt Lasius niger Cheap Queens 0 372 29 Kwi 2020, 10:19
Ostatni post: Cheap Queens

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości