#1
Lightbulb 
Witajcie w dzień startu forum !
Mam nadzieje że te oto forum bedzie żyło długo i wywiąże dużo ciekawych dyskusji 
Na start , podzielcie się wrażeniami , lub się przedstawcie w tym wątku 
PozdrawiamSmile
Dodgy
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#2
no hej,
jestem Samix Tongue
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#3
Witajcie, witajcie Tongue 

Jestem Maniex, pochodzę z Katowic, interesuję się mrówkami od około 2 lat, w tym roku złapałem moją pierwszą królową Lasius niger, jest to moja pierwsza w życiu złapana królowa i aktualnie czekam, aż pojawią się pierwsze robotnice  Blush
"Don't let someone else's opinion of you become your reality" #SheepyQuote

- Les Brown.
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#4
Siemka !!! mrowkarz z antmani Wink 8 lat doświadczenia za mną. Zapraszam również na FB : https://www.facebook.com/Hodowla-mrowkar...395188074/
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#5
(29 Lip 2018, 15:38)mrowkarz napisał(a): Siemka !!! mrowkarz z antmani Wink 8 lat doświadczenia za mną. Zapraszam również na FB : https://www.facebook.com/Hodowla-mrowkar...395188074/
Mrowkarz ja do tej pory nie wiem co sie stało z twoim kanałem  na Youtube Sad
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#6
To jest mrowkarz, natomiast filmy na youtube robił MrówCzarz Smile
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#7
Hejka nazywam się Arek ;P, jestem studentem 2 roku mgr Biologii mam 24 lata, obecnie wykonuję dla SPN badania polegające na aktualizacji danych odnośnie tamtejszej myrmekofauny oraz biorę udział w raz z moim promotorem w budowie i zaopatrzeniu wystaw entomologicznych w nowym muzeum w Czołpinie. Jeżeli wszystko pójdzie według planów w najbliższym czasie dołączę do ekipy BioMap Smile - trzymajcie kciuki. A mrówkami zajmuje się od 11 lat, obecnie moja jedyna kolonia ze względu na brak czasu to Manica rubida w wiwarium.
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#8
Cześć,

Mam na imię Mikołaj, mrówkami interesuję się bardzo krótko ale trochę mi odbiło na ich punkcie, więc myślę że zostanę na dłużej Wink
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#9
Siema jestem Kewin mrówkami zajmuje się od ponad 3 lat
Może ktoś kojarzy mnie z fejsa
Za sobą mam już parę ładnych koloni
W szczególności Formica fusca,cinerea,cinicularia Lasius niger, flavus umbratus Myrmica Manica rubida Monomorium pharaonis Pheidole Camponotusy i dużo więcej ale większość już po sprzedawałem/oddałem
I bardzo sie cieszę z tego że powstało nowe forum bo antmania już od dawna szwankowała
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#10
Ja po prostu napiszę: Witam! Smile

Oby forum rozwijało się prężnie.
Kanał YT KLIK
Instagram KLIK
Odpowiedz
Podziękowanie od:


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Forum - Zmiany - Aktualizacje - Błędy krzychu072 6 3,278 05 Wrz 2021, 02:26
Ostatni post: krzychu072
  Zbiórka w celu wsparcia Forum krzychu072 2 17,333 27 Cze 2021, 14:15
Ostatni post: Maniex
  Zdjęcia na forum korek 0 1,330 10 Kwi 2019, 15:28
Ostatni post: korek

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości