#1
sklep na podobienstwo mrowkoyada, tyle, ze nie czeka sie 3 msc na wysylke :Smile
https://www.antcenter.com.pl/
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#2
Robię stosunkowo często zakupy na mrowkoyadzie, nie mam problemu z wysyłką. Radiss trzyma się terminów.
Acromyrmex octospinosus, Crematogaster scutellaris, Camponotus lateralis, Camponotus barbaricus i wiele innych  Rolleyes

Odpowiedz
Podziękowanie od:
#3
Podbijam temat bo ciekawy jestem opinii o antcenter i nie znalazłem nic na forum oprócz tego że to pseudo sklep. I nie warto tam kupować.
Rozwinie ktoś temat proszę ?
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#4
Zaznaczę na wstępie, że jest to moje przemyślenie. Antcenter nastawiony jest mocno na zysk. Sprzedają do małych kolonii bardzo duże Formikaria co w większości przypadków kończy się śmiercią koloni (doświadczenie własne i opinie z FB). Samo wykonanie formikariów i aren jest bardzo dobre - może jedynie brak siatek wentylacyjnych jest minusem ale zrobienie takowej to minuta własnej inwencji. Ceny są zawyżone i jest masa sklepów, które oferują lepsze i tańsze sprzęty. ja osobiście polecam AntKeeper, Anthillshop, Mrófka, AntonTop. Osobiście zakupów na antcenter już nie zrobię ponieważ się zraziłem natomiast bardzo szanuję, że mocno wpłynęli na rozpromowanie naszego hobby Smile
Odpowiedz
Podziękowanie od:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości