#1
W tym miejscu proszę wpisywać wszystkie pytania bądź sugestie dotyczące moich dzienników (i nie tylko)  Smile
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#2
(13 Sie 2018, 20:30)Formicjusz napisał(a): 1.Czy możliwe jest że to już stagnacja- królowa była złapana w te wakacje a mamy dopiero początek września...
2. Przy tak małej kolonii lepiej ją przeczekać czy zimować taką małą kolonię?
3. W tym okresie nie bardzo mam warunki do stopniowego obniżania temperatury gniazda, wystarczy krótka akomodacja np z 22[font=arial, sans-serif]°C do 14°C na kilka dni, a potem lodówkowe 5-6°C i ostatecznie 2-4°C?[/font]

1. Możliwe, aczkolwiek moja jeszcze czerwi - jeżeli jedzą białko jest szansa.
2. Zawsze zimujemy krajówki Smile
3. Myślę, że starczy, ale ja i tak zawsze wsadzam bezpośrednio do lodówki i nic się nie dzieje Smile.
Acromyrmex octospinosus, Crematogaster scutellaris, Camponotus lateralis, Camponotus barbaricus i wiele innych  Rolleyes

Odpowiedz
Podziękowanie od: Formicjusz
#3
Dasz radę wrzucić jakieś zdjęcia swoich messorów ?
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#4
(03 Paż 2018, 22:45)Malt napisał(a): Dasz radę wrzucić jakieś zdjęcia swoich messorów ?

Są wrzucone w postach w dzienniku (pogrubione na czarno napisy pod każdym postem to hiperłącza do fotek). Nie wstawiałem zdjęć bezpośrednio na stronę bo przez kompresję tracą na jakości  Wink
Odpowiedz
Podziękowanie od: Malt
#5
Jaką kompresje ?
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#6
(03 Paż 2018, 23:33)korek napisał(a): Jaką kompresje ?

To forum nie kompresuje fotek? Byłem pewny że jest ograniczenie co do rozmiaru plików
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#7
Zdjęcie nie może zajmować więcej niż 500 kb. Pojawi się miniaturka 1024x768 po kliknięciu w nią pokaże się w nowym oknie pełny rozmiar zdjęcia. A jeżeli nie satysfakcjonuje cie rozmiar 500 kb to zawsze możesz stawić linka do zewnętrznego serwera używając tagów 
Kod:
[img]http://link.do.obrazka.jpg[/img]
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#8
(03 Paż 2018, 23:42)korek napisał(a): Zdjęcie nie może zajmować więcej niż 500 kb. Pojawi się miniaturka 1024x768 po kliknięciu w nią pokaże się w nowym oknie pełny rozmiar zdjęcia. A jeżeli nie satysfakcjonuje cie rozmiar 500 kb to zawsze możesz stawić linka do zewnętrznego serwera używając tagów 
Kod:
[img]http://link.do.obrazka.jpg[/img]

To zmienia postać rzeczy Big Grin  Od teraz tytuł fotki to hiperłącze a pod nim wstawione zdjęcie. Dzięki za info Wink
Odpowiedz
Podziękowanie od:


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pytania do dzienników Kowala Kowal 9 1,063 21 Lut 2024, 14:49
Ostatni post: spirit
  MM - mój miszmasz - pytania Michał Michlewicz 15 4,676 18 Sty 2024, 03:07
Ostatni post: Poncyriusz
Star Pytania do dzienników. Quettlu 0 110 17 Lut 2023, 14:03
Ostatni post: Quettlu
  Camponotus fedtschenkoi - pytania do dziennika Nikovsky 0 107 12 Gru 2022, 00:29
Ostatni post: Nikovsky
  Pytania Manica rubida Skrask 0 104 03 Paż 2022, 20:23
Ostatni post: Skrask

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości