#4
Mialem okazje pozyczyc noz do pleksi Olfa od znajomego i wygodniej/pewniej sie nim pracuje. Jesli masz w planach wiecej zabawy z pjleksi warto sie zastanowic nad nim. Natomiast jesli ma byc to jednorazowa akcja to na te kulka formatek i nozyk w kat wolalbym zaopatrzyc sie w porzadnego tapeciaka - nie jakiegos plastikowego jednorazowca tylko porzadny, metalowy dobrze lezacy w lapie tapeciak co ostrze siedzi w nim sztywno, a nie telepie sie na wszystkie strony. Moze w tym tkwi Twoj problem? Ja swojego tapeciaka delikatnie sklepalem, tak, ze ostrze nie lata na boki tylko siedzi sztywno.

Co do obrobki mechanicznej to dremelem jakos mi nie szlo (a to za male obroty, a to za duze, a to tarczki pekaly, a to zabki sie zalepialy). Ogolnie wiecej zachodu niz to warte. Probowalem tez pilka wlosowa/modelarska - sprawniej i estetyczniej jednak wychodzilo mi to nozykiem.

A wlasnie do czego potrzebujesz dokladnie tych przekladek? chcesz obnizyc komory w gniezdzie? Jesli nie musza byc one przezroczyste to zobacz takie materialy jak spienione pcv, pianka eva czy depron. Dostaniesz formatke wielkosci ok kartki A4 za 3-5zl, a tnie sie to elegancko - przylozyc linijke i 1-3 pociagniec nozem w zaleznosci od grubosci.
Jesli nie dorwiesz nozyka do pleksy w markecie budowlanym to w modelarskim tez powinny byc.
Odpowiedz
Podziękowanie od:


Wiadomości w tym wątku
Kilka pytań dotyczących pleksi - przez spirit - 11 Sie 2020, 19:53
RE: Kilka pytań dotyczących pleksi - przez MdC - 12 Sie 2020, 01:23
RE: Kilka pytań dotyczących pleksi - przez spirit - 12 Sie 2020, 12:33
RE: Kilka pytań dotyczących pleksi - przez MdC - 13 Sie 2020, 07:01
RE: Kilka pytań dotyczących pleksi - przez spirit - 13 Sie 2020, 11:48
RE: Kilka pytań dotyczących pleksi - przez kandarpl - 03 Wrz 2020, 10:03

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pomysł na nowe gniazdo - kilka pytań spirit 5 1,607 19 Sie 2020, 14:55
Ostatni post: spirit

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości