#3

Zapas miodku | 04.08.2018


Podebrałem z domowych zapasów trochę miodku i przelałem go do jednej z pozostałych probówek PS 16x100mm, dzięki temu nie będę musiał szukać miodu po domu, tylko zawsze będę miał zapas pod ręką Smile 
Tak smacznie wygląda, że aż ledwo powstrzymuje się przed zjedzeniem tego miodu  Big Grin  

[Obrazek: 0teJSpb.jpg]


Pierwsza przeprowadzka/Lasius niger | [font=Verdana]Dzień 45 04.08.2018[/font]


Tak, wreszcie przyszedł czas, by przeprowadzić pierwszą kolonię do nowego domku  Tongue 

Przygotowałem nową probówkę, w strzykawce odciąłem zatkaną końcówkę i za radą jednego z użytkowników naszego Discorda włożyłem probówkę do strzykawki, a całą konstrukcję włożyłem do większego pojemniczka, którego brzegi z braku innych środków posmarowałem olejem. Nie żeby kolonia z trzema robotnicami miałaby mi uciec, ale ostrożności nigdy za wiele Big Grin
Teraz tylko poczekać aż wacik wyschnie do końca i podglądać czy królowa przenosi swój dorobek do nowej posiadłości Cool 

[Obrazek: BORsQHn.jpg] A tak oto prezentuje się wykonana przeze mnie konstrukcja Smile 

Gdybyście mieli jakiekolwiek rady, śmiało piszcie je TUTAJ Smile 



Jeżeli macie jakiekolwiek pytania odnośnie mego Formiariusza, zapraszam do zadania ich TUTAJ.  Smile

"Don't let someone else's opinion of you become your reality" #SheepyQuote

- Les Brown.
Odpowiedz
Podziękowanie od:


Wiadomości w tym wątku
RE: Formiariusz Maniexa - przez Maniex - 03 Sie 2018, 18:57
RE: Formiariusz Maniexa - przez Maniex - 04 Sie 2018, 21:24

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lasius brunneus Hubert 8 1,733 20 Kwi 2024, 15:01
Ostatni post: Hubert
  Lasius fuliginosus Kowal 14 989 08 Kwi 2024, 12:12
Ostatni post: Kowal
  Lasius niger patyczak04 0 80 09 Sie 2023, 00:59
Ostatni post: patyczak04
  Dziennik Myrmica sp TerraAnts 0 111 24 Maj 2023, 16:40
Ostatni post: TerraAnts
  dziennik messor barbarus - igor igor 0 219 16 Lut 2023, 18:39
Ostatni post: igor

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości