#11
Cześć Smile

Jestem Michał , myśle iż przynajmniej niektórzy będą kojarzyć mnie z Fb gdzie dość często się udzielam , mrówkami zajmuje się już długi czas , nie chce skłamać od kiedy bo nigdy nie miałem szczególnej pamięci do dat za co często byłem besztany Big Grin

Zajmuje się nie tylko mrówkami ale i innymi zwierzętami które pozwolę sobie wymienić poniżej nie rozpisując się zbytnio.

* Ślimaki afrykańskie Achatina ( około 10 różnych gatunków stałe się rozmnażających
-Ślimaki Veronicella sloanei powszechnie zwane też przez hodowców „naleśnikami ” około 30 sztuk

Chrząszcze zarówno larwy w różnych fazach rozwoju jak i chrząszcze Imago ( pomału kończę z ich hodowlą )

*chlorocala africana obecnie same larwy L3
*pachnoda thoracica obecnie same larwy L3
No i pare gatunków które dopiero do mnie jadą Wink

No i znane i przez wszystkich kochane mrówki Big Grin i by nie przedłużać wypowiedzi nie będę rozpisywał się co do wielkości koloni

* Faraonki
*Messor barbarus red head
* Lasius niger
* Lasius flavus
* Formicka cinerea
* Formicka cunicularia
*Pseudolasius
* Tetramorium caespitum
*Solenopsis fugax
*Plagiolepsis pygmaea
*Formicka fusca
* Messor barbarus

Oczywiście planuje poszerzenie gatunków lecz na razie budżet jest wyczerpany
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#12
Ambitnie Smile
Witaj na forum.
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#13
Będziesz prowadził dziennik Pseudolasius i Plagiolepsis ? Na pewno byłoby ciekawie
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#14
Dzięki Smile myśle iż jak znajdę odrobine czasu to zacznę od poniedziałku czy niedzieli , Pseudolasius potem bo są w drodze Big Grin będzie problem ze zdjęciami bo mrówki Plagiolepsis pygmaea są okropnie małe ale coś się wykombinuje
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#15
Witam!

Początkujący. Swoją pierwszą królową hurtnicę znalazłem... przed wejściem do swojej klatki :-D (Obecnie jest już matką kilku mróweczek). Pozdrawiam wszystkich!
Odpowiedz
Podziękowanie od:


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Forum - Zmiany - Aktualizacje - Błędy krzychu072 6 3,281 05 Wrz 2021, 02:26
Ostatni post: krzychu072
  Zbiórka w celu wsparcia Forum krzychu072 2 17,333 27 Cze 2021, 14:15
Ostatni post: Maniex
  Zdjęcia na forum korek 0 1,330 10 Kwi 2019, 15:28
Ostatni post: korek

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości