#1
Cześć wszystkim. Czy z Waszych doświadczeń możliwe jest wysychanie waty w probówce od strony gniazda, pomimo że w probówce jest woda? Wizualnie wydaje mi się, że woda nie przechodzi przez ostatni centymetr waty (korek ma około 3cm grubości). Zastanawiam się czy wata rzeczywiście jest sucha czy tylko mi się tak wydaje, nie mam możliwości sprawdzić palcem ze względu na lokatorkę z potomstwem.
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#2
A wody ubywa?
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#3
(21 Lip 2019, 16:39)Boolg napisał(a): A wody ubywa?

Ciężko powiedzieć, bo probówka stoi nieco ponad tydzień.
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#4
Ile masz tego potomstwa? Bo jak niewiele to możesz wziąć patyczek do szaszłyka i lekko watę pchnąć. Ale jeśli królowa ma potomstwo to raczej warunki jej odpowiadają więc wilgoć przenika
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#5
Dużo nie ma, zrobiłem coś takiego, z tym że po 2 dniach znowu wydawało się że wata sucha, ale wszystko wskazuje na to że rzeczywiście wilgoć dochodzi, zostawię jak jest i będę obserwował najwyżej, dzięki.
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#6
U mnie też tak jest, kwestia zbyt mocnego zbicia waty, jednak królowym to nie przeszkadza i bez problemu wychowują pierwsze robo. No i zawsze bezpieczniejsza wysyłka przy tak zbitej wacie, jeśli postanowisz mrówkę sprzedać.
Odpowiedz
Podziękowanie od:


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mrówki w probówce Akinator 4 171 08 Cze 2023, 09:33
Ostatni post: Akinator
  utrzymywanie temp.w probowce Wąski2020 3 1,088 03 Mar 2020, 20:38
Ostatni post: Wąski2020
  Przegrody w probówce - jak i po co? Quebracho 0 1,388 29 Gru 2019, 02:38
Ostatni post: Quebracho
Photo Podróż mrówek w probówce czy formikarium Krzysztof Brzózka 4 2,535 24 Mar 2019, 11:00
Ostatni post: AntKeeper.pl
  Kilka problemów(wata, żywienie, rozwój) Pattro 3 2,428 26 Sie 2018, 12:30
Ostatni post: korek

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości