#1
Tutaj proszę pisać wszelkie pytania, rady i wskazówki co do moich dzienników.
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#2
Bardzo fajna kolonia, jak tak dalej pójdzie to obudzisz się kiedyś w nocy, bo robotnice zaczną Cię nadgryzać Smile Odnośnie sposobu pisania, radzę Ci dzielić tekst na wątki i oddzielać je jedną linijką przerwy. O wiele wygodniej się wtedy czyta takie posty Smile Do tego przeplataj między wątkami zdjęcia odpowiadające poruszanym tematom, a nie wrzucaj wszystkie na sam koniec Tongue

Przykładowo:

Początki hodowli
Parę zdjęć z początku

Późniejsze dzieje kolonii
Kolejne zdjęcia z rozwoju

Karmienie
Zdjęcia/zdjęcie jedzących robotnic i rodzaju jedzenia

Przemyślenia
"Don't let someone else's opinion of you become your reality" #SheepyQuote

- Les Brown.
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#3
Będę tak robił... To jest sprawozdanie z ostatniego roku dlatego tak to jest ułożone. Kolejne aktualizacje będą już takie jakie być powinny. Dzięki za radę. A jeżeli chodzi o podgryzanie to bardziej się obawiam T. bicarinatum.
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#4
Ciekawe mrówki hodujesz oby więcej takich wpisów  Big Grin
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#5
Dzięki. Postaram się w miarę często robić aktualizacje.
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#6
No powiem Ci że jak dla mnie mistrzostwo prowadzic tyle egzotycznych kolonii ! Mega fajnie wszystko opisanemi pokazane na zdjęciach.. Wytrwałości w prowadzeniu i powodzenia!

I takkie pytanie, mozna wiedziec ile dałeś za te wszystkie kolonie?
Odpowiedz
Podziękowanie od:
#7
BULI napisał(a):No powiem Ci że jak dla mnie mistrzostwo prowadzic tyle egzotycznych kolonii ! Mega fajnie wszystko opisanemi pokazane na zdjęciach.. Wytrwałości w prowadzeniu i powodzenia!

I takkie pytanie, mozna wiedziec ile dałeś za te wszystkie kolonie?
Cieszę się, że się podoba! Żałuję tylko, że takie zdjęcia słabe są ale ciężko z widocznością + słaby aparat i kiepski fotograf. 
Co do kwoty to całe zamówienie (mrówki, koszty wysyłek i honorarium dla organizatora) wyniosło mnie 500zł. 
Nie jest to mało ale jeżeli weźmiemy pod uwagę, że za tę kwotę kupiłem 10 egzotycznych kolonii (z których 7 przeżyło podróż) to ta cena nie jest już taka straszna.
Odpowiedz
Podziękowanie od:


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pytania do dzienników Kowala Kowal 9 1,072 21 Lut 2024, 14:49
Ostatni post: spirit
  MM - mój miszmasz - pytania Michał Michlewicz 15 4,678 18 Sty 2024, 03:07
Ostatni post: Poncyriusz
Star Pytania do dzienników. Quettlu 0 111 17 Lut 2023, 14:03
Ostatni post: Quettlu
  Camponotus fedtschenkoi - pytania do dziennika Nikovsky 0 108 12 Gru 2022, 00:29
Ostatni post: Nikovsky
  Pytania Manica rubida Skrask 0 104 03 Paż 2022, 20:23
Ostatni post: Skrask

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości